Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają aż 10 dzieci. Jak sobie radzą? "Przez prawie 10 lat byłam w ciąży"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2017 r. o 08:59 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Stary zmęczony pracowniku! Po pierwsze nikt ci nie każe "zapieprzać na młodych zdrowych jak byk rodziców". Masz sieczkę w główce-ktoś ci ją tam wcisnął. W twoich wypocinach widzę jakiś pijany bełkot. Swoją wypowiedzią nikogo nie obraziłem. Nie "karzę" (błąd orto.) ci pracować 50 lat na czyjeś dzieci. Kto ci zabrał, zmniejszył wynagrodzenie po wprowadzeniu 500+. Masz jakiegoś "fioła" na tym punkcie. Czy mnie na świecie nie było, czy byłem to wylicz sobie sam (to trudne dla ciebie)- jestem już 4 lata na emerce. Chętnie się z tobą spotkam osobiście w celu abyś mógł mnie przeprosić za "barana cholernego" i przy okazji bym ci wytłomaczył parę spraw dziwnych dla ciebie. Może , może by się udało.
 A z czego starzy zmęczeni po 50 ludzie nie dostający 500+ mają żyć, gdzie ich wynagrodzenia to jałmużna, a rząd ma dla zdrowych młodych za darmo 500+, teraz jest demokracja i winny być tylko godne wynagrodzenia a jak ktoś sobie narodzi dzieci to jego problem, a nie nasz wszystkich. 500+ jest wypłacane z naszych wypracowanych pieniędzy, to nie jest cud i te pieniadze nie spadają z nieba.  To właśnie na te 500+ pracują obecnie ci co mają odchowane przez siebie dzieci, to są własnie ci starzy mający ok. 55-65 lat i emeryci dostający ok. 2-10 zł podwyżki emerytury bo rząd zabiera na 500+ i nie ma dla nich pieniędzy. Wynagrodzenia winny być ok. 5-8 tys. a jak nie ma to rząd winien własnie doplacac tą róznicę do tych brakujących wynagrodzeń, i wtedy niech każdy ma tyle dzieci ile będzie go stać. Emerytury wzrosly o 2-10 zł, bo nie ma pieniedzy, bo trzeba wypłacać 500+. U Niemcow emeryta stać na wynajęcie opiekunki, masę polek jeżdzi dorabiać, a u nas, umieranie w bólu i głodzie po ok. 40-45 latach pracy bo emerytura to jałmużna. Chcesz wspomagac dzieci, proszę bardzo, widac, że masz godną emeruyturę, bo niestety nie każdy miał to szczęście  być moze pracować "przy korycie".  GODNE PIENIADZE TYLKO I WYŁACZNIE ZA PRACĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny dom, tylko mama wygląda jak babcia tych najmłodszych dzieci. Zostawać mamą w wieku 46 lat to skrajna nieodpowiedzialność. To już nie jest wiek na matkowanie, a raczej na babciowanie. Sama zostałam mamą w wieku 22 i 29 lat i uważam, że to świetny wiek na urodzenie dzieci. 30 + też jeszcze ujdzie, ale po 40- to już wbrew naturze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja tego nie ogarniam. baba 45 lat , 9 dzieci, a ta z mężem jeszcze jedno sobie machneła, jakby jej ta 9 nie wystarczyła. no tu juz jakies problemy z głowa musza być. zamiast zapewnic lepszy byt tej 9ce to rozdrabnia środki na 10 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla tej rodziny. Świetnie planują i zarządzają zasobami. Brawa za pro-edukacyjną postawę w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...